Виробництво дерев’яних молдингів

Молдинги — одне з найбільш доступних засобів, що дозволяють внести «родзинку» в будь-який інтер’єр. З їх допомогою прикрашають стіни, роблять плінтуси, виготовляють декоративні рами і т. д. Молдинги виготовляють з різних матеріалів, але найбільшим попитом користуються вироби з дерева, на виробництві яких можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, натуральні матеріали в інтер’єрі ніколи не виходять з моди. Дерев’яні молдинги характеризуються не тільки естетичний, але і мають ряд інших переваг, у числі яких екологічність, міцність і довговічність. Для їх виробництва використовують різні деревні породи, найпопулярнішими з яких є модрина, дуб і береза.

Знайшовши постачальника сировини, необхідно придбати обладнання. Щоб організувати невелике виробництво, потрібно купити кілька верстатів — фрезерний, деревообробний і рейсмусні.

Затребуваність готової продукції безпосередньо залежить від її якості. Навіть висока ціна молдингів не зупинить покупців у тому випадку, якщо вони будуть задоволені їх дизайном і характеристиками міцності. Тому цінова політика вашої компанії необов’язково повинна бути демократичною, але намагайтеся все-таки не перевищувати показники середньоринкової вартості.

Рентабельність бізнесу по виготовленню дерев’яних молдингів, за статистикою, не буває нижче 30%. Цього цілком достатньо, щоб окупити початкові інвестиції протягом першого року роботи. Звичайно, за умови налагоджених каналів збуту.

Share your thoughts