Виробництво дерев’яних листівок

Різноманітність вітальних листівок дуже велике, але сьогодні на піку популярності знаходяться саме екологічно чисті, практичні, довговічні і оригінальні дерев’яні листівки. Такий унікальний подарунок не стане черговим непотрібним мотлохом в квартирі, а, навпаки, буде прикрашати інтер’єр. Саме тому виготовлення листівок з дерева може стати чудовою ідеєю для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інвестиції в проект будуть невеликими — на початковому етапі досить мати в кишені 50 000 рублів. Терміни окупності, як і в будь-якому подібному проекті, залежать від рівня продажів. Якщо відкрити бізнес, наприклад, перед Новим роком, то реально окупити вкладення вже за місяць роботи. Але в середньому можна розраховувати на щомісячну допомогу в 25 000 рублів і окупність 2 місяці. Найпримітивніша дерев’яна листівка з індивідуальним дизайном оцінюється не менш, ніж на 150 рублів. Среднерозничная вартість таких виробів встановилася на рівні 500 рублів.

Організувати виробництво можна в стінах власного будинку. Важливо обладнати зручне робоче місце. Якщо такої можливості немає, можна орендувати невелике приміщення площею 15 кв. м. Цього простору вистачить для організації відразу трьох робочих місць.

Комплект обладнання і матеріалів складається з фрезерного верстата, машинки для гравіювання, лакофарбових складів, елементів декору. Загальна вартість — не більше 35 000 рублів. Дерев’яні основи можна легко знайти в будь-якому будівельному магазині.

Для просування і продажу товару використовуйте Інтернет і стаціонарні торгові точки. Ретельно сплануйте рекламну кампанію, зафіксуйте в бізнес-плані все, до дрібниць, і проект обов’язково буде мати успіх!

Share your thoughts