Виробництво дерев’яних іграшок

Сучасні іграшки, хоч і майорять усіма кольорами веселки, різноманітністю матеріалів, з яких вони виготовлені, не відрізняються. Пластик і полімери відомі вмістом шкідливих хімічних домішок, які негативно позначаються на здоров’ї дітей. Тому на виручку приходять оригінальні іграшки з екологічно чистої деревини, на виробництві яких можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Не варто думати, що дерев’яні іграшки — це нудно і нецікаво. Асортимент виробів, які можна виготовити з дерева, досить широкий. Як варіант, це можуть бути машинки, потяги і повноцінна рейкова дорога, пірамідки, кубики, конструктори, пазли і навіть ляльки. Тут все обмежується тільки вашою фантазією.

Невелику майстерню можна заснувати прямо у себе вдома. Поповнювати клієнтську базу після перших же продажів допоможе «сарафанне радіо». Звичайно, хенд-мейд забирає досить багато часу. Заняття це трудомістке, але і цінуються вироби ручної роботи дуже високо.

Якщо ж ви націлені на виробництво у великих масштабах, то необхідно орендувати повноцінний цех і закупити обладнання (свердлильний, фрезерний, облицювальна верстати, шліфувальні машини, ножівки, рубанки та інші інструменти для обробки дерева). Також слід придбати якісну сировину — безпосередньо деревину та оздоблювальні матеріали для неї. Не забувайте про упаковку: іграшки можна продавати і в пластиковій тарі, але картонні короби — екологічніше.

Конкуренція у сфері виготовлення дерев’яних іграшок поки ще невисока, але компанії, що спеціалізуються на цьому виді діяльності в Росії вже є. Тому варто пошукати власні «фішки», щоб зробити бренд упізнаваним і відрізняється від конкурентів.

Поле для реалізації готового товару досить широко. Можна укладати договори на оптові поставки виробів у вже існуючі іграшкові і сувенірні магазини, а можна відкрити і власну торговельну точку.

Розмір стартового капіталу дорівнює приблизно 500 000 рублів. При правильній організації рекламної кампанії і налагоджених каналах збуту всі витрати повернуться вже через 3 місяці, а далі іграшкова діяльність буде приносити вам не менше 150 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts