Виробництво декоративних сонячних панелей

Інноваційні напрями в бізнесі активно розвиваються. Щоб стати успішним підприємцем, варто подумати про розвиток в нестандартних напрямках. Таким, наприклад, може стати виробництво декоративних сонячних панелей. За кордоном подібні вироби користуються стійким попитом протягом багатьох років, і в нашій країні вони поступово набирають популярність. Тому шанси на успіх дуже великі.

Технологія виготовлення сонячних панелей досить проста, та й стартові вкладення відносно доступні. Для початку буде потрібно близько 300 000 рублів. Якщо необхідних знань в галузі фізики та електромеханіки у вас недостатньо, заручіться підтримкою стороннього фахівця.

Для виготовлення панелей застосовується наступне сировина: рамки з алюмінію, кремній (моно – і полікристалічний), стільниковий полікарбонат і поліпропілен, електропреобразователі, дроти. Для виробництва в домашніх умовах буде потрібно стандартний набір інструментів — електрична дриль, лобзики, пили, будівельний рівень. Більш простий шлях — замовлення готових деталей у виробників. У цьому випадку вам потрібно буде збирати сонячні панелі, як конструктор, але і заробіток буде менше, ніж при самостійному виготовленні.

Якщо ж ви плануєте заснувати повноцінний цех і випускати декоративні сонячні панелі в промислових масштабах, то потрібно закупити спеціалізовану виробничу лінію, що складається з лазерної машини для нарізання, ламінатора, верстата для обрамлення, агрегату для очищення пластин, автоматів для тестування колекторів і т. д. Сьогодні таке обладнання можна придбати лише за кордоном. Але варто врахувати, що воно дороге. Навіть китайська лінія обійдеться починаючому бізнесменові в 5 мільйонів рублів. В даному випадку потрібно орендувати приміщення площею не менше 300 кв. м. А для домашнього бізнесу досить і невеликого гаража.

Як показує практика, рентабельність бізнесу з виготовлення сонячних панелей дуже висока — від 50 до 100%. Щоб отримати додатковий заробіток, можна одночасно з продажем пропонувати і установку виробу. Якщо ваша продукція дійсно якісна, то вона дуже швидко набере позитивні відгуки клієнтів, і проблем з продажами не буде. Але без хорошої рекламної кампанії не обійтися. Залучайте ЗМІ, радіо, телебачення, Інтернет, беріть участь в ярмарках і тематичних виставках, і успіх не змусить себе чекати!

Поділіться своєю думкою