Виробництво декоративних підлогових килимків

Декоративні солом’яні, пластикові і ПВХ-килимки з’являються в наших будинках все частіше. На виробництві таких інтер’єрних виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно взяти в оренду невелике приміщення. Набір обладнання залежить від планового асортименту товарів, а також від кількості продукції, яке ви збираєтеся виготовляти. Точно визначившись з проектом, доцільно залучити фахівців, які допоможуть вам скомплектувати ідеальну виробничу лінію.

Орієнтовний перелік обладнання скласти все-таки можна. Потрібно шнековий апарат, камерна піч, верстати для виливки, верстат для тонкої обробки, стелажні конструкції для зберігання готової продукції, а також набір дрібних інструментів та інвентарю. У загальній складності, на закупівлю всього вищепереліченого доведеться витратити близько 500 000 рублів. Плюс, у бізнес-план необхідно закласти видатки на поповнення сировинної бази.

Щоб налагодити збут товарів, слід провести грамотну рекламну кампанію. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті, друкуйте оголошення в пресі, роздавайте буклети з фотографіями виробів, організуйте встановлення банерів. На все це піде не менше 150 000 рублів.

Продавати килимки можна оптом і в роздріб. Це можуть бути як реальні, так і Інтернет-продажу. Середня вартість невеликого декоративного покриття становить 2500 рублів. Якщо рекламна кампанія побудована правильно, то щомісяця цілком реально продавати до 350 виробів, заробляючи тим самим не менш 840 000 рублів. Тобто окупляться вкладення вже через 2-4 місяці роботи.

Share your thoughts