Виробництво декоративного бетону

Прибутковим бізнесом для людей, знайомих з будівництвом, може стати виробництво декоративного (друкованого) бетону.
Новий матеріал — декоративний бетон, був створений як альтернатива традиційному, звичному для всіх непривабливому будівельного матеріалу. Сіре бетонне покриття валить сучасної людини, що звикла до нових високоякісним і красивим будматеріалів, в зневіру. На противагу йому був створений інший, не вище вартості, але володіє підвищеною міцністю і відповідає естетичним вимогам.

Новий декоративний бетон здатний імітувати будь-які поверхні: бруківку і керамічну плитку, дерев’яні дошки або шкіру.

Існують різні види штампованого бетону:
· кольоровий, одержуваний шляхом підмішування барвників. Він використовується для виготовлення тротуарної плитки, бордюрів, сходів, колон, декоративних елементів;
· фактурний з домішкою шматочків граніту, скла, кварцу, відрізняється яскраво вираженою структурою. Застосовується для виготовлення внутрішніх перегородок і сходів;
· друкований, що виникає в результаті накладання на ще не застиглу поверхню різноманітних штампів.

В результаті застосування оригінальних штампів виходить поверхня, що імітує структуру натурального дерева, мармуру, камінців і так далі.

З штампованого бетону виходять оригінальні поверхні підлоги в офісах, торгових центрах, доріжки у парках і садах, тротуари.

Порівняно із звичайним бетоном декоративний володіє такими перевагами, як:
· стійкість до температурних перепадів, витримує температуру від -50 до +50 С;
· зносостійкий;
· володіє антистатичними властивостями, не притягує пил;
· неслизька;
· стійкий до негативних зовнішніх впливів різних хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання;
· екологічно безпечний.

Основними компонентами для виготовлення друкованого бетону є: цемент, пісок, вода, пластифікатори, захисні лаки-герметики, барвники та розділові компоненти.

Для виробництва декоративного бетону з основного обладнання необхідні: бетонозмішувач і прес-форми.

Важливо: найняті працівники, що не мають досвіду роботи з виготовлення нового матеріалу, повинні пройти попередній курс навчання. На самому початку роботи, при невеликих обсягах, достатньо буде зайняти у виробництві 3-4 працівників.

Стартап вимагає порівняно невеликих вкладень — близько 200 тис. руб. Окупитися початкові інвестиції можуть за 3-4 місяці роботи.

Потенційними замовниками штампованого бетону можуть стати власники приватних котеджів і господарі офісів. Покриття декоративним бетоном використовують в дизайні парків, площ, адміністративних будівель і торгових центрів.

Поділіться своєю думкою