Виробництво цукрової пудри

Цукрова пудра дуже активно використовується в кондитерській справі. На виробництві цього смачного інгредієнта можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, цукрову пудру отримують із звичайного цукру шляхом його подрібнення. Помел настільки дрібний, що вихідні кристали розгледіти неможливо. Для реалізації проекту буде потрібно спеціалізоване обладнання, вартість якого сьогодні встановилася на рівні 1,5 мільйона рублів. Потрібно відзначити, що попит на цукрову пудру стабільно високий, тому витрати окупляться досить швидко.

Особливу увагу потрібно приділити підбору приміщення для виробничого цеху. Простір строго зонується — виділяється місце для зберігання вихідної сировини і готової продукції, місце для основної роботи, а також підсобні приміщення для співробітників. Важливо, щоб вологість повітря на виробництві не перевищувала 60%. Наявність потужних опалювальної та вентиляційної систем — обов’язкова умова.

Рентабельність бізнесу з виробництва цукрової пудри оцінюється в 100%. Це, без сумніву, чудовий показник. Канали збуту знайти нескладно, тому окупність вкладень у розмірі близько 2 мільйонів рублів не перевищить 10 місяців.

Share your thoughts