Виробництво церковних свічок

Сьогодні багато говориться про свічковий бізнесі, який можна побудувати навіть у домашніх умовах. Але мова, як правило, йде про декоративних свічках, використовуваних у якості подарунків або романтичного джерела освітлення. Між тим, більш перспективним проектом вважається виробництво церковних свічок. У нашій країні ця продукція користується величезним попитом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес з виготовлення свічок для церкви має масу переваг. Собівартість продукції мінімальна, можливо швидко вийти на великі обсяги виробництва за рахунок якісного обладнання, окупність вкладень дуже оперативна, відсутні суворі вимоги до організації цеху і умов зберігання. Дуже важливо, що проект абсолютно безвідходний, так і потреба в висококваліфікованих кадрах відсутня.

Для успішного старту досить приміщення в 40 кв. м. Основне обладнання — це верстат барабанного типу. Також необхідно придбати бак для плавки вихідної сировини, ваги і деякий додатковий інвентар. Штат співробітників може складатися лише з двох осіб — оператора верстата і пакувальника. Іншими турботами на початковому етапі можна займатися самостійно.

Стартові вкладення не перевищать 800 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 45%. В ідеальних умовах всі вкладення окупляться вже через 10 місяців. Максимальні терміни виходу на чисту беззбиткову прибуток — 1,5 року.

Share your thoughts