Виробництво цементу

Цемент — один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. На його виробництві можна без праці побудувати високоприбутковий бізнес, якщо правильно підійти до питань організації підприємства.

Цементний продукт виготовляють двома способами —”сухим” і «мокрим». Існує й змішана технологія, при використанні якої на виході виходить суміш з показником вологості 20%. Докладніше про кожному варіанті можна прочитати на спеціалізованих сайтах в Інтернеті. Благо, нестачі інформації у нас сьогодні немає.

Різновид виробничого обладнання безпосередньо залежить від вибраного способу виготовлення цементу, а також від матеріалу, який планується використовувати. У будь-якому випадку, витрати не будуть менше 2 мільйонів рублів, так що доведеться запастися значним стартовим капіталом. Але при цьому можна бути впевненим, що будь-кількість виробленої продукції буде затребуване будівельний ринок неодмінно «поглине» все наявне.

Асортимент цементного міні-заводу повинен бути різноманітним: запропонуйте цільової аудиторії цементний клінкер, портланд-цемент, класичну цементно-піщану стяжку, бетон-цемент, цемент М500 і т. д. Поєднуючи гідне якість товару з приємною вартістю, ви зможете без проблем отримати велику кількість клієнтів і досить оперативно окупити вкладення.

Поділіться своєю думкою