Виробництво чорнила зі смогу

На базі Массачусетського технологічного університету була заснована спеціалізована лабораторія, в стінах якої співробітники вирішили почати реалізацію нового бізнес-проекту по виготовленню художніх чорнила з переробленого смогу.

Спочатку фахівці почали працювати над винаходом унікального пристрою, здатного вбирати в себе забруднене повітря, потім очищати його і випускати назовні, залишаючи частинки пилу і смогу всередині вбудованого резервуара.

За словами розробників, із зібраного смогу будуть виходити абсолютно безпечні для здоров’я їх власників чорнило, які за консистенцією чудово підійдуть для художнього розпису і написання картин.

Випускатися нове творіння буде в ємностях різного розміру і навіть в зручній формі маркера.

Але поки реалізація задумки тільки в перспективі, на даний момент йде активний збір коштів для втілення проекту в життя. Якщо грошові кошти в рамках краудфандингової майданчики Kickstarter будуть зібрані швидко, то в 2017 році нові чорнила почнуть поставляти по всьому світу.

Слід зазначити, що ця бізнес-ідея може бути з успіхом реалізована і на території Росії, так як екологічна обстановка у великих мегаполісах країни залишає бажати кращого.

Поділіться своєю думкою