Виробництво чаш для багаття: бізнес-ідеї для чоловіків, в гаражі, в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Вечір біля вогнища — що може бути більш затишним, романтичним і…небезпечним? Вогонь — стихія, яка таїть в собі незвичайну міць і змінюється з кожною секундою, а тому якщо за ним не стежити, він легко може перетворитися в пожежу. Щоб звести ризики до мінімуму, існують певні запобіжні заходи. Приміром, кострище обкладають камінням, щоб запобігти поширенню вогню.

Але це, звичайно, «дідівський» спосіб, який не виключає виникнення пожежі на всі 100% і здається не таким вже цивілізованим: попіл, жар і все, що не встигло згоріти в багатті, розноситься вітром по окрузі. І якщо де-небудь у лісі така ситуація навряд чи когось удручит, то на власному дачному ділянці довго і болісно прибирати сміття від багаття з газону мало кому захочеться. Тому все більшу популярність починають завойовувати спеціальні чаші для багать.

Крім того, що такі пристрої дозволяють жорстко контролювати поширення вогню, вони ще й здатні нести декоративну функцію, що важливо навіть в поході.

Види чаш для вогнища

У порівнянні з звичайними кострищами чаші відрізняються великою різноманітністю. За способом влаштування їх можна розділити на два основних види:

  • Стаціонарні, або вбудовані. Такі чаші «вкопуються» у спеціальну яму, в результаті чого багаття горить на рівні землі. Простір навколо такої чаші викладається плиткою або засипається гравієм.
  • Мобільні, або переносні. Це вже чаші в їх класичному вигляді, створені з каменю або металу. Вони, як правило, забезпечені ніжками, їх можна встановити на будь-якій рівній поверхні і в будь-який момент перенести в інше місце. Такі чаші можуть бути самих різних розмірів: від 15 см в діаметрі, які можна поставити навіть на стіл, і до декількох метрів.

Чаші можуть розрізнятися також в залежності від матеріалу, з якого виготовлені. Для створення стаціонарних чаш найчастіше використовується вогнетривка цегла, бетон і граніт. Переносні чаші для зручності повинні мати меншу вагу, а тому робляться зазвичай з жароміцного металу, кування або кераміки. Ну і звичайно, завжди можливо скомбінувати кілька матеріалів в одному виробі.

Якщо ви хочете почати бізнес з виробництва та продажу чаш для багаття, важливо відразу визначитися якого виду вони будуть і з якого матеріалу ви збираєтеся їх робити. Від цього будуть залежати інвестиції, обладнання, канали збуту і сама структура бізнесу.

Щоб заробити на мобільних чашах для багаття, доведеться не тільки створити виробництво, але і налагодити контакти з магазинами. А ось для бізнесу на зведенні стаціонарних чаш потрібно знайти бригаду майстрів-мулярів, які будуть зводити чаші на місці за готовими ескізами.

Для старту бізнесу за скромними підрахунками потрібно до 100 тис. рублів. Сума піде на те, щоб закупити всі необхідні інструменти і матеріали.

Ціна чаші стартує від 9 тис. рублів і може досягати 60 тис. рублів залежно від виду і матеріалу, з якого вона виготовлена. Завдяки цьому бізнес може окупитися вже в перший місяць роботи.

Поділіться своєю думкою