Виробництво бизибордов

Однієї із самих популярних розвиваючих іграшок сьогодні є бизиборды (або дошки Монтессорі). На виготовленні такого типу продукції можна побудувати високоприбутковий бізнес при мінімальних розмірах стартового капіталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бизиборды актуальні для дітей у віці від 1 року до 5 років. Саме ця вікова категорія є основною для починаючого підприємця. Розважально-навчальні дошки можна виготовляти, не виходячи зі стін власного будинку. Досить придбати всі необхідні матеріали — дерев’яні панелі, лампочки, вимикачі, замки, клямки, прищіпки і т. д. Конфігурація бизиборда може бути найрізноманітнішою. Моделі необов’язково придумувати самостійно — в Інтернеті можна знайти безліч інформації на цю тему з фотографіями і докладним описом процесу виробництва.

Потрібно розуміти, що в процесі виготовлення дощок по методиці Монтессорі застосовуються тільки екологічно чисті, безпечні для дітей матеріали. Жодних лакофарбових покриттів, що містять шкідливі хімічні речовини в своєму складі, бути не повинно. Щоб поверхня бизиборда була красивою, гладкою і приємною на дотик, її ретельно обробляють і шліфують. Для кріплення всіх елементів використовуються саморізи (застосування клею також виключено).

Відмінним засобом продажу є Всесвітня павутина. Щоб презентувати свою незвичайну продукцію, створити особистий сайт в Інтернеті, групи в соціальних мережах, акаунти на тематичних форумах. Виробництво бизибордов — бізнес цілорічний, і при правильно побудованій рекламної кампанії окупити стартові вкладення в розмірі 100 000 рублів можна буде всього за пару місяців активної роботи.

Share your thoughts