Виробництво бинтів

Бинт — медичне перев’язне засіб, який є в будь-якій автомобільної і домашній аптечці. Виробництво бинтів може стати дуже прибутковим видом бізнесу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вибір сировини безпосередньо залежить від виду продукції, яку планується випускати. Наприклад, для виробництва стерильних бинтів застосовують особливу вибілену марлю з певною щільністю. Бинти нестерильні також виготовляють з марлі, але до її якості і характеристикам не пред’являються стільки високі вимоги.

Для початку варто налагодити виробництво самої марлі. Складається цей матеріал з окремих бавовняних ниток, переплетених між собою і утворюють єдине полотно. Якщо потрібно виготовити звичайні бинти, то готову марлю просто нарізають і скручують у рулони, для виробництва стерильних перев’язувальних матеріалів її пресують.

Обладнання для виготовлення медичних бинтів і марлі можна назвати дешевим. Вартість його починається від 500 000 рублів. Додатково потрібно придбати верстати для упаковки готової продукції і стерилізатор. Середньопродуктивну виробничу лінію здатні якісно обслужити 7-10 робочих, тобто штат міні-заводу буде чималим. Загальна сума стартового капіталу становить близько 3 мільйонів рублів. При налагоджених каналах збуту терміни окупності не перевищать 2 років.

Share your thoughts