Виробництво бинтів

Бинт — медичне перев’язне засіб, який є в будь-якій автомобільної і домашній аптечці. Виробництво бинтів може стати дуже прибутковим видом бізнесу для починаючого підприємця.

Вибір сировини безпосередньо залежить від виду продукції, яку планується випускати. Наприклад, для виробництва стерильних бинтів застосовують особливу вибілену марлю з певною щільністю. Бинти нестерильні також виготовляють з марлі, але до її якості і характеристикам не пред’являються стільки високі вимоги.

Для початку варто налагодити виробництво самої марлі. Складається цей матеріал з окремих бавовняних ниток, переплетених між собою і утворюють єдине полотно. Якщо потрібно виготовити звичайні бинти, то готову марлю просто нарізають і скручують у рулони, для виробництва стерильних перев’язувальних матеріалів її пресують.

Обладнання для виготовлення медичних бинтів і марлі можна назвати дешевим. Вартість його починається від 500 000 рублів. Додатково потрібно придбати верстати для упаковки готової продукції і стерилізатор. Середньопродуктивну виробничу лінію здатні якісно обслужити 7-10 робочих, тобто штат міні-заводу буде чималим. Загальна сума стартового капіталу становить близько 3 мільйонів рублів. При налагоджених каналах збуту терміни окупності не перевищать 2 років.

Share your thoughts