Виробництво будівельних рулеток

Будівельна рулетка — незамінний вимірювальний інструмент, який є практично в кожному будинку. Виробництво рулеток вважається высокоперспективным видом бізнесу для підприємців-початківців. Ринок повний китайською продукцією низької якості, і запропонувавши покупцеві більш добротну і міцну альтернативу, можна дуже швидко обігнати зарубіжних конкурентів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту досить приміщення в 50 кв. м. Вартість обладнання чимала — доведеться витратити близько 60 000 доларів. Але витрати компенсуються досить оперативно. Щоб організувати виробництво рулеток, необхідно придбати ПК і спеціальні програми для розробки моделі та дизайну майбутньої продукції, ґрунтувальний верстат, фарбувальну камеру, верстат для штампування, машину для нанесення захисного плівкового шару, верстат для різання, інструменти для пробивання отворів різного діаметру, сматывающий механізм, складальні інструменти та обладнання для тестування.

Основним матеріалом для створення вимірювальної стрічки служать поліетиленові нитки. Готову основу покривають пластмасою і наносять на поверхню мірні позначення. Різні елементи рулетки, такі як пластиковий корпус, пружини та інше, можна закуповувати в готовому вигляді у сторонніх виробників.

Вартість якісної будівельної рулетки починається від 7 доларів і може доходити до 50-60 доларів. Хороше обладнання дає можливість випускати до 5000 одиниць продукції в місяць. При налагоджених каналах збуту стартові вкладення в розмірі 80 000 доларів можна буде повернути через 1-2 роки роботи.

Share your thoughts