Виробництво будівельних рівнів

Ні будівництво, ні ремонтні роботи не обходяться без спеціального пристосування під назвою рівень, за допомогою якого вимірюють кут нахилу тієї або іншої поверхні, щоб уникнути небажаних відхилень від заданої вертикалі і горизонталі. На виробництві будівельних рівнів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Рівні бувають декількох типів — водяні, бульбашкові, трубні і лазерні. Найпопулярніша модель — бульбашковий будівельний рівень, і саме з виготовлення таких виробів варто починати бізнес.

Потрібно орендувати цех площею до 120 кв. м. Обладнання має чималі габарити, тому потрібно багато простору. Повноцінна виробнича лінія складається з безлічі значущих агрегатів. До її складу входять верстати для автоматичного створення отворів, гибочна машина, ролики декількох видів, верстат для пресування, апарат для плавки пластика та формування капсул, вібраційний конвеєр, захоплення, машина для наповнення капсул мінеральних спиртом, система формування, маніпулятор, прогрівальні печі, зварювальний апарат, контролююча система, комп’ютерна техніка, ручний інструмент. У загальній складності, обладнання обійдеться в 60 000 доларів.

Корпус рівня виготовляється з деревини, найчастіше з ламінованої берези. Для капсул використовують високоміцний пластик. Щоб виріб був максимально міцним, застосовують бронзову стрічку та інші аналогічні захисні матеріали.

Щоб товар користувався попитом, йому необхідна реклама. Обов’язково замовте друк візиток, каталогів, буклетів. Створіть власний сайт в Інтернеті, використовуйте всі засоби зовнішньої реклами. На розробку маркетингової стратегії та її реалізацію піде близько 1500 доларів.

Розмір стартового капіталу становить 80 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 40%. Орієнтовні терміни окупності вкладень — 18 місяців.

Share your thoughts