Виробництво будівельних лісів

Будівельні ліси користуються високим попитом завжди. Займаючись виробництвом, здачею в оренду або продажем таких конструкцій, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовляти будівельні ліси нескладно. Вони підрозділяються на безліч типів. Але найпоширеніші — це рамні, хомутові і штирьові.

Для організації виробництва потрібно придбати будівельні труби різного перерізу, кріпильні елементи, сітку для огорожі, розпірки, настил, упори, перемички, сходи. Каркас може бути алюмінієвим або сталевим, а настили — дерев’яними.

Технологія виготовлення досить проста. Спочатку потрібно нарізати труби за визначеними розмірами, потім зачистити їх і просвердлити отвори для кріплення. Деякі деталі скріплюють за допомогою зварювання. Після цього проводиться складання окремих елементів. Поверхня готової конструкції обробляють захисним складом і фарбують.

Щоб проект став реально успішним, необхідно запропонувати цільової аудиторії відразу кілька видів лісів. На організацію виробництва буде потрібно, як мінімум, 1,5 мільйона рублів. Середня роздрібна вартість 1 кв. м виробу починається від 500 рублів і досягає 2000 рублів. Вигідніше, звичайно, здавати лісу в оренду — можна отримувати від 100 до 1000 рублів за кв. м. від кожного клієнта. Але дохід буде хорошим у будь-якому випадку.

Share your thoughts