Виробництво бризолита

Бризолит — легкий і зручний в процесі застосування будівельний матеріал, вироблений з деревної тріски, цементу і спеціалізованих добавок. На виготовленні бризолита сьогодні можна побудувати прибутковий бізнес.

Цікаво, що вперше такий блоковий матеріал з’явився ще в кінці 19 століття. Винайшли його швейцарці, але широкого поширення він тоді чомусь не отримав. Зате в 21 столітті бризолит був оцінений по достоїнству. Сьогодні його з успіхом застосовують в малоповерховому будівництві для зведення внутрішніх перегородок, так і зовнішніх стін. Бризолит — матеріал легкий і при цьому досить міцний. З нього припустимо будувати будівлі висотою до 4 поверхів. Ще одна перевага бризолита — це простота обробки. На нього прекрасно лягає плитка, штукатурка, сайдинг і т. д.

Для організації виробництва не потрібно великих фінансових вливань. Технологія виготовлення матеріалу досить проста. Деревина спочатку перемелюється в тріску, потім обробляється антисептичними засобами, потім перемішується з цементним розчином і добавками. З отриманої субстанції за допомогою заготовок і преса формуються порожнисті блоки потрібних розмірів і конфігурації. Дуже важливо добитися ідеальної геометрії виробів — тоді їх буде набагато простіше монтувати. Якщо говорити в цифрах, то бризолит на 80% складається з тріски, на 15% — з цементу, а решта — це мінеральні компоненти.

Для реалізації готової продукції необхідно провести грамотну рекламну кампанію. Бризолитное виробництво характеризується високою рентабельністю, тому спробувати себе в цій справі варто навіть починаючим підприємцям без досвіду роботи.

Поділіться своєю думкою