виробництво бруківки

Бруківка —будівельний матеріал, активно використовується при облаштуванні дорожніх покриттів різного виду і призначення. Вона користується величезним попитом у населення, і на виготовленні цього екологічного і довговічного вироби можна побудувати прибутковий бізнес.

Організація підприємства вимагатиме незначних фінансових вкладень. Спочатку потрібно орендувати просторий виробничий цех з організованою системою енергозабезпечення і водопостачання. Варто зазначити, що у весняно-літній сезон бруківку можна виготовляти і на вулиці, досить облаштувати великий навіс.

На початковому етапі не варто перейматися купівлею дорогого обладнання: досить придбати агрегати в середньому ціновому сегменті. Вам знадобиться:

  • бетоносмесительная машина (від 15 000 рублів),
  • ванна з функцією підігріву (від 11 000 рублів),
  • вібраційні столи (від 14 000 рублів),
  • форми (від 25 рублів за штуку),
  • візки з гідравлікою (від 13 000 рублів).

З технологією виробництва можна детальніше ознайомитися у відеоматеріалах, які сьогодні є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Собівартість готового виробу становить близько 250 рублів за квадратний метр. Роздрібна ж ціна бруківки складає приблизно 350-400 рублів за квадратний метр. Якщо ще й надавати послуги з укладання цього матеріалу, то можна підвищити ціну до 800 рублів.

Таким чином, для запуску виробництва знадобиться близько 150 000 рублів. Дохід при цьому складе близько 100 000 рублів на місяць, тобто окупність вкрай оперативна.

Поділіться своєю думкою