Виробництво брезенту

Брезент — один з найбільш міцних і багатофункціональних матеріалів. В нашій країні спостерігається стабільно високий попит на брезент, тому його виробництво здатне стати для підприємця-початківця чудовим джерелом постійного доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для виготовлення брезенту використовують як синтетичні, так і натуральні волокна, такі, як льон, бавовна, джут і пенька. Остання володіє ідеальними характеристиками, з неї виходить найкращий брезент, але, на жаль, у Росії пенька сьогодні поки ще мало хто виробляє, так як культивування конопель пов’язане з рядом загальновідомих труднощів.

Визначившись з сировинною базою, можна починати благоустрій приміщення під міні-завод. Вартість обладнання для виробництва брезенту залежить від обраної технології, а також від постачальника. Повноцінна китайська лінія, що складається з мотальной, сновальной, шлихтовальной, браковочной, раскладочной машин, котлів для варіння, ткацького верстата та інших дрібних елементів, коштує не менше 1 мільйона рублів. Ткацьких верстатів бажано придбати кілька, так як на них, в основному, будується вся робота.

Перспективи у брезентового бізнесу досить високі. Рівень доходу буде прямо залежати від масштабів виробництва. Як показує практика, канали збуту знаходяться швидко через дефіцит продукції — досить зробити гарну рекламну кампанію, охопивши максимально широку цільову аудиторію.

Share your thoughts