Виробництво бренд-хмар

Напевно, кожна людина хоча б раз у житті мрійливо розглядав хмари і вгадував в їх обриси химерних формах різних фігур, тварин, птахів, квітів, нереальних істот. А заповзятливі бізнесмени з Камбоджі придумали, як можна робити хмари потрібної форми, та ще й заробляти на цьому чималі гроші. У місті Пномпень відкрилася особлива служба, що пропонує послугу створення хмар на замовлення!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ця послуга розрахована на клієнтів, у яких належить будь-який святковий захід — весілля, ювілей, корпоратив і т. д. Пінообразне хмара може бути абсолютно будь-якої форми, наприклад, у вигляді серця, обручок або логотипу компанії.

Робота хмарного сервісу ведеться з використанням спеціально сконструйованої машини, в яку поміщається готова мильно-гелієва суміш. Цей склад спінюється і пропускається через особливий трафарет, який і надає хмари кінцеву форму. Легка піна з гелієм повільно і красиво піднімається в небо, а потім розчиняється у височині, залишаючи незабутні враження.

Примітно, що мильна складу біорозкладаних, тому ніякої шкоди навколишньому середовищу він не завдає. Собівартість його мінімальна, а ціна послуги досить велика. Хмари логотипи тримаються в повітрі досить довго, тому їх все частіше замовляють для вечірок і інших розважальних заходів. Всього за кілька місяців звичайні камбоджійські технарі перетворилися в успішних бізнесменів. Не прийшла пора спробувати реалізувати щось подібне і российким «кулібіним»?

Share your thoughts