Виробництво брелків

Хочете відкрити свій маленький бізнес? Прямо-таки зовсім крихітний? Тоді вам обов’язково потрібно звернути увагу на бізнес-ідею, яку втілила в життя одна дуже креативна і заповзятлива українка.

Вона займається продажем парних брелків, зроблених у вигляді половинок авокадо. В якості основної сировини застосовується полімерна глина. Найцікавіше, що новий вид брелків дуже зацікавив аудиторію — перша сотня розлетілася практично миттєво.

Дані брелки є відмінною ідеєю креативного подарунка практично на будь яке свято. Крім того, вони йдуть у парі — у вигляді 2-х половинок плоду, а відповідно, можуть нести і досить романтичний підтекст, не всі ж сердечками його не передарують.

Основний сенс ідеї полягає не тільки в тому, що можна створити бізнес практично без вкладень, але і в тому, що зовсім необов’язково придумувати щось нове. Достатньо лише втілити щось звичне в новому, креативному варіанті.

Приміром, сьогодні у продажу можна зустріти брелки з винних пробок, у вигляді фігурних фото і навіть цілком функціональних речей, наприклад, креативних флеш-носіїв незвичайної форми. Не винаходити колесо, просто переробіть велосипед, і успіх вам забезпечений!

Поділіться своєю думкою