Виробництво бордюрів

Дорожні бордюри користуються дуже високим попитом. Звичайно, вони характеризуються високою міцністю, але із-за значного автомобільного потоку на наших дорогах мають властивість руйнуватися. Тобто потребу в таких виробах існує постійно, і на виробництві бордюрів можна побудувати вкрай прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Існує декілька технологій виробництва, але самим популярним і вигідним вважається метод пресування. Вихідна сировина має потрібні вода, щебінь і бетон. Іноді додатково використовують спеціальні склади, що підвищують довговічність і міцнісні характеристики виробів.

Вартість повноцінної виробничої лінії з вібропресом дуже доступна — вона не перевищує 100 000 рублів. Таке обладнання може бути як стаціонарним, так і мобільним. Враховуйте, що площа міні-заводу буде не менше 200 кв. м. Обов’язково наявність високих стель — не менше 8 метрів.

Практика показує, що подібні підприємства навіть в домашніх умовах приносять своїм власникам вкрай вагомий дохід. Окупаються вкладення дуже швидко — при налагоджених каналах збуту вийти на чистий прибуток можна вже через місяць роботи. Перспективи дуже вражаючі. Так що безперечно варто спробувати!

Share your thoughts