Виробництво боксерських груш

Бізнес на спортинвентаре в наш час дуже актуальний і набирає обертів вкрай активно. Одним з прибуткових напрямків цілком може стати виробництво боксерських груш.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації виробничої діяльності потрібно орендувати невеликий цех площею близько 300 кв. м. Цього простору вистачить і для монтажу лінії, і для обладнання складського приміщення. Підшукуючи відповідний цех, враховуйте, що в ньому обов’язково повинно бути електрика, вода, опалення та вентиляція.

Вирішивши питання з місцем дислокації, слід подумати про підбір кваліфікованого персоналу. Підприємство такого роду не обійдеться без інженера-техногола, оператора, швачки, вантажника та різнороба. Загальна заробітна плата всіх працівників складе близько 210 000 рублів на місяць (варіюється від регіону до регіону).

Для виробництва боксерських груш буде потрібно спеціальне устаткування, що включає швейні машини, верстати для обробки тканини, клеючий агрегат, гідравлічний прес, сушильна камера. Загальна вартість виробничої лінії складе не менше 320 000 рублів.

Просувати продукцію допоможе хороша рекламна кампанія. Обов’язково створіть власний сайт-візитку в інтернеті. Якісний ресурс від професіоналів обійдеться вам в 130 — 150 тисяч рублів.

Найвигідніше організувати оптові продажі спортивних мішків для боксу. Вартість одного виробу починається від 6 000 рублів і залежить від різних параметрів (матеріалу виготовлення, розмірів і т. д.) Реалізовуючи близько 200 груш щомісячно, можна окупити чималі початкові вкладення в розмірі 2 млн 250 000 рублів вже через 6-8 місяців роботи і вийти на чистий прибуток в 400 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts