Виробництво блоків кремнегранитных

Кремнегранитные блоки — унікальний матеріал, поступово витісняє менш міцні і зносостійкі, хоча і більш звичні аналоги. На виробництві кремнегранитных блоків можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія виготовлення блоків нескладна. Необхідно придбати повноцінну лінію, що складається з вібростолу, змішувача, піддонів для формування, пристрої для нарізання пінополістиролу, формувального стола. Якщо дозволяють фінансові можливості, варто придбати транспортери, а також кілька видів нестандартних форм, щоб розширити асортимент.

Мінімальна вартість виробничої лінії, здатної випускати до 5 кубометрів кремнегранитных блоків на добу, встановилася на рівні 600 000 рублів. Чим вище продуктивність обладнання, тим вище і ціна.

В якості основної сировини виступає суміш з цементу, піску, пінополістиролу, керамзиту, отсевок граніту, а також спеціальних компонентів для пластифікації. Знайти оптових постачальників цих матеріалів не складе праці.

Передбачувана сума стартового капіталу становить 1 мільйон рублів. При правильному підході до реалізації проекту всі витрати з лишком окупляться вже через 10-12 місяців інтенсивної праці.

Share your thoughts