Виробництво блок-хауса

Натуральним будівельним матеріалам сьогодні приділяється підвищена увага. До таких належить і блок-хаус, на виготовлення якого можна побудувати високодохідний і швидко окупається бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Блок-хаус проводиться їх деревини хвойних порід. Такі вироби відрізняються чудовими характеристиками міцності і володіють масою достоїнств, серед яких надійність, простота монтажу, відмінна шумо – і теплоізоляція.

Починаючому підприємцю доцільно налаштуватися на випуск відразу декількох видів блок-хауса. Найпопулярнішими з них вважаються євровагонка і звичайна вагонка, а також імітація бруса. Чим ширше асортимент, тим обширніше цільова аудиторія. При цьому обладнання підійде одне і те ж. Найбільш проста і доступна за ціною виробнича лінія обійдеться бізнесменові у 400-500 тисяч рублів. Щоб запропонувати клієнтам різні типи товарів, необхідно придбати різні види фрез для блок-хауса і комплектувати ними лінію в залежності від попиту.

На початковому етапі можна «не морочитися» і придбати б/у обладнання. Таким чином загальний обсяг стартового капіталу можна скоротити до 700 000 рублів. Практика показує, що така сума вкладень окупається вже через 2 місяці при налагоджених каналах збуту і грамотній ціновій політиці. Рентабельність — 50%.

Share your thoughts