Виробництво біогумусу

Для відкриття бізнесу на виготовленні та продажу біогумусу знадобиться стартовий капітал у розмірі 250 000 рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Говорячи простою мовою, біогумус — це універсальне органічне добриво. Звідси робимо висновок: потенційні клієнти новоспеченого підприємця — це любителі садівництва і городництва, агропромислові господарства, садові товариства, а також мережеві торгові точки.

Технологія виробництва вкрай проста, докладні відеоматеріали можна знайти в інтернеті.

Для запуску виробництва компосту знадобиться спеціальне приміщення. Додатково орендувати великий цех, можна і переобладнати власний сарай так, щоб він був теплим в зимовий період. Тобто наявність опалення — обов’язкова умова.

Також потрібно різний інвентар: лопати, граблі, відра і т. д. Необхідно облаштувати поливальну систему (краще краплинну), а також обзавестися спеціалізованим вермикомпостером. Для пакувального етапу знадобляться ваги і пакувальник, який значно полегшить працю і прискорить процес.

Для виробництва біогумусу потрібно буде обзавестися великою кількістю земляних черв’яків. Відмінно для цих цілей підходять каліфорнійські хробаки.

При правильній організації початкові вкладення окупляться лише за 3-4 місяці. Після цього можна отримувати чистий прибуток і поступово розширювати виробництво.

Share your thoughts