Виробництво біогазу

Біогаз застосовують у багатьох промислових галузях. З його допомогою виробляють різні добрива, зріджені гази, а також тепло – і електроенергію. На сьогоднішній день бізнес з виготовлення біогазу вважається одним з найбільш високоперспективних. Але потрібно враховувати, що інвестиції в проект будуть потрібні чималі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі біогазу лежать два основних компоненти — це вуглекислий газ і метан. Також у складі є певний відсоток домішок Н2 і H2S. В якості сировини використовуються найрізноманітніші виробничі і сільськогосподарські відходи, такі як силос, гній, тирса, побутове сміття, різні вичавки від соків, мезга і навіть гнилу картоплю.

Для реалізації проекту необхідно придбати спеціальну біогазову установку, яка може переробляти до 20 тонн сировини на добу. Така станція дає можливість отримувати щодоби до 1200 кубометрів газу, 120 кВт/год електроенергії або 320 кВт/год теплової енергії. Варто обладнання, звичайно, недешево. Мінімальний цінник встановився на рівні 12 000 000 рублів. Але перспективи цього бізнесу величезні, як і рентабельність. Тому цілком реально окупити вкладення через 3-5 років роботи.

Share your thoughts