Виробництво біодизеля

Нові види палива стрімко входять в наше життя. Пріоритет сьогодні віддається екологічно чистим і безпечним паливних продуктів. Саме тому на виробництві біодизеля можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що для старту виробництва потрібні значні вкладення — не менше 4 мільйонів рублів. При цьому окупність проекту становить, в середньому, 15 місяців, що вважається вкрай оперативним, враховуючи такі суми витрат.

Біодизель має масу достоїнств. У їх числі економічність, екологічна чистота, захисні властивості для двигунів, стійкість до займання (загоряння відбувається при температурі вище 100⁰С).

Оптимальним виробничим сировиною на сьогоднішній день вважається рапсове масло. Пальмовий аналог також використовується, але в менших масштабах, так як біодизель, виготовлений з використанням цього масляного продукту, характеризується низькою морозостійкістю.

Діяльність з виробництва біодизеля не ліцензується, достатньо буде оформлення ІП або ТОВ. Необхідно закупити комплект обладнання, до складу якого входять: змішувальний виробничий реактор, набір з’єднань, запірна арматура, контейнери, насосні станції, шафа управління, ємності для сировини, генератора для постійного забезпечення цеху електрикою, очисні фільтри, апарат для рафінації олій.

Всі процеси на міні-заводі автоматизовані, обслужити лінію під силу 1 оператору.

Канали збуту доведеться шукати ретельно. У нашій країні біодизель поки практично не використовується, тому доцільно налагодити постачання за кордон. Особливо зацікавлені в співробітництві з Росією Німеччина і Австрія. За найобережнішими прогнозами економістів, дохід від продажу біодизеля складе не менше 230 000 рублів на місяць.

Share your thoughts