Виробництво більярдних столів

Більярд — популярний у нашій країні розвага. Брендові столи для цієї гри коштують дуже дорого, і їх придбання можуть дозволити собі далеко не всі. Велика частина столів, встановлюваних у розважальних закладах, виготовляється бюджетними дрібними виробниками. Конкуренція серед них невелика, тому зайняти гідне місце в ніші виробництва більярдних столів не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно стандартний набір інструментів: електрична дриль, лобзик, шліфмашина, будівельний степлер, молоток, ножівка, ручна фрезерна машинка, рашпіль, гайкові ключі, рулетка, шило. З матеріалів потрібно придбати ДСП, шурупи і гайки, клей ПВА, оббивну тканину, саморізи і т. д. В цілому потрібно витратити на це близько 30 000 рублів.

Більярдні столи розрізняються розмірними параметрами, але завжди відповідають певним стандартам. Детальну інформацію про виготовлення столу для тієї чи іншого різновиду більярду можна знайти в мережі Інтернет. Наочних посібників — безліч, так що з цим впорається навіть новачок, що володіє навичками роботи з деревом та інструментами.

У основі столу лежать 4 фанерні царги. Стільницю, як правило, роблять з сланцевої, мармурової або гранітної плити. Як варіант, можна використовувати плиту з деревини, але вона буде не настільки міцною і довговічною. Комплект луз і сукно знайти нескладно. Існують як дорогі, так і бюджетні варіанти.

Собівартість одного столу для гри в більярд становить, в середньому, 40 000 рублів. На його виготовлення йде 5-7 днів. Продати такий виріб можна, як мінімум, на 20 000 рублів дорожче. Це при використанні найдешевших матеріалів. Чим якісніше стіл і добротнее матеріали, застосовувані для його виробництва, тим вищою буде його ринкова вартість.

Практика показує, що більярдні столи найзручніше виготовляти під замовлення, тому приготуйтеся до того, що доведеться розгорнути широкомасштабну рекламну кампанію для пошуку клієнтів.

Share your thoughts