Виробництво безкаркасних будівель

Будови, що не мають опорного каркаса, — це нове слово в будівельному бізнесі. Подібні ангари і гаражі зводяться досить швидко, коштують недорого і підходять для різних цілей. Міцні і легкі конструкції їх власник може облаштовувати на свій розсуд: залишити в первісному вигляді або утеплити і обладнати комунікаціями.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Встановлюються безкаркасні арочні ангари на гвинтових палях або неглибокому стрічковому фундаменті. Для будівництва, як правило, використовуються сталеві оцинковані листи.

Для старту бізнесу знадобляться значні вкладення. Перше, що необхідно зробити — це закупити дороге обладнання. Хороший виробничий верстат коштує сьогодні не менше 2 мільйонів рублів. При цьому окупляться вкладення не дуже швидко: протягом 2-3 років. Але зате можна гарантувати, що даний вид діяльності ніколи не втратить своєї актуальності: складські приміщення і бюджетні торгові павільйони потрібні завжди, скрізь і в значних кількостях.

Сьогодні безкаркасним методом нерідко зводять виставкові павільйони, спортивні об’єкти, станції ремонту і техобслуговування, тому цільова аудиторія досить широка. Приватні особи також нерідко набувають подібні споруди для благоустрою заміських дачних ділянок.

Таким чином, дефіциту в замовленнях вже точно не буде, а вкладення виявляться вигідними з усіх точок зору.

Share your thoughts