Виробництво безкаркасних будівель

Будови, що не мають опорного каркаса, — це нове слово в будівельному бізнесі. Подібні ангари і гаражі зводяться досить швидко, коштують недорого і підходять для різних цілей. Міцні і легкі конструкції їх власник може облаштовувати на свій розсуд: залишити в первісному вигляді або утеплити і обладнати комунікаціями.

Встановлюються безкаркасні арочні ангари на гвинтових палях або неглибокому стрічковому фундаменті. Для будівництва, як правило, використовуються сталеві оцинковані листи.

Для старту бізнесу знадобляться значні вкладення. Перше, що необхідно зробити — це закупити дороге обладнання. Хороший виробничий верстат коштує сьогодні не менше 2 мільйонів рублів. При цьому окупляться вкладення не дуже швидко: протягом 2-3 років. Але зате можна гарантувати, що даний вид діяльності ніколи не втратить своєї актуальності: складські приміщення і бюджетні торгові павільйони потрібні завжди, скрізь і в значних кількостях.

Сьогодні безкаркасним методом нерідко зводять виставкові павільйони, спортивні об’єкти, станції ремонту і техобслуговування, тому цільова аудиторія досить широка. Приватні особи також нерідко набувають подібні споруди для благоустрою заміських дачних ділянок.

Таким чином, дефіциту в замовленнях вже точно не буде, а вкладення виявляться вигідними з усіх точок зору.

Share your thoughts