Виробництво бетонозмішувачів

Бетономішалки та бетонозмішувачі — інструменти, без яких не обходиться жодне будівництво. На виробництві цієї продукції можна побудувати прибутковий бізнес. Скінчено, стартовий капітал буде значним, але майбутні доходи виразно виправдовують вагомі витрати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для відкриття виробництва достатньо площі 100 кв. м. Ця територія дозволяє не тільки організувати цех, але і облаштувати невелику зону для реалізації товару. Виставити продукцію можна, наприклад, біля входу на підприємство.

Комплект обладнання буде досить великим. Це і великогабаритні зварювальні апарати і лещата, і дрібний інструмент — дрилі, шуруповерти, викрутки, гайкові ключі та інше. На все це піде не більше 1000 доларів. Основна стаття витрат — це закупівля матеріалів — болтів, гайок, металу, електричних моторів. Витрати складуть не менше 6000 доларів, в залежності від планованих виробничих масштабів.

Середня ринкова вартість однієї стандартної бетономішалки встановилася на рівні 1000 доларів. Виготовляючи 10 виробів щомісяця, можна отримувати не менше 10 000 доларів від їх продажу. Чистого прибутку з них — 2000 доларів. Таким чином, окупити вкладення реально вже через 4-6 місяців.

Share your thoughts