Виробництво бенгальських вогнів

Звичайно, бенгальські вогні — товар, здебільшого, сезонний, але якщо вчасно зайняти ринок з виробництва цих святкових аксесуарів, то можна забезпечити себе доходом на довгі роки вперед. Конкуренція серед вітчизняних виробників бенгальських вогнів мінімальна, тому пробувати себе в цьому бізнесі можна сміливо.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно знайти приміщення під виробничий цех площею не менше 200 кв. м. Комплект обладнання складається з спеціального шафи для управління автоматизованою лінією, камери для сушіння, апарату для вирубки стрижнів, змішувача, накопичувача, пристрої для пакування, резервуара для піротехнічного складу, апарату для захоплення дроту. Загальна вартість усього перерахованого вище коливається в діапазоні від 25 до 35 тисяч доларів.

Витрати на сировину залежать від того, який матеріал буде взято за основу. Рецептів для приготування запалювальної суміші досить багато, але для початку краще вибирати класичні — вони перевірені і максимально безпечні.

При реалізації цього проекту не обійтися без яскравої рекламної кампанії. Використовуйте Інтернет, банери, тематичні друковані ЗМІ. Доцільно починати бізнес перед настанням основного сезону продажів.

Величина стартового капіталу становить 45 000 доларів. При грамотному підході компанія здатна принести своєму власникові до 50 000 доларів в місяць. Правда, чистого прибутку з них — не більше половини. Але і цього достатньо, щоб окупити вкладення досить оперативно.

Share your thoughts