Виробництво базальтового утеплювача

Утеплювач з базальту варто трохи вище, ніж його аналоги з інших матеріалів, але і функціональність його вище. Базальтовим волокном утеплюють горищні приміщення, підвали, мансарди, а також трубопровідні системи. Вагомою перевагою базальту є його відмінні звукоізоляційні властивості.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Базальтовий утеплювач чудово переносить температурні перепади, відрізняється довговічністю і екологічністю, прекрасно протистоїть цвілі і грибка.

Для запуску власного виробництва необхідно орендувати просторий цех і наповнити його якісним обладнанням: системою прийому сировини, лінією пакування, обрізний машиною, газовою піччю, насосами, агрегатом для формування волокон, камерою для полімеризації, секцією охолодження, термозбіжним апаратом.

Для придбання повного комплекту техніки знадобиться близько 300 000 рублів.
Для невеликого виробництва слід найняти 3-4 робітників, якщо масштаби плануються середні, то кількість працівників не може бути менше 16.

Реалізувати готову продукцію допоможе власний інтернет-сайт, на сторінках якого необхідно розповісти про власної компанії і її переваги перед конкурентами. Основна цільова аудиторія підприємця — початківця- будівельні компанії, однією з послуг якої є утеплення будинків. Окупність бізнесу складає від 2 до 3 років.

Share your thoughts