Виробництво бавовняних рукавичок

Бавовняні рукавички — дуже затребуваний на вітчизняному ринку товар. На виробництві виробів такого типу можна побудувати вигідний і перспективний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Господарські рукавички активно використовуються в побуті і на виробничих підприємствах через їх цінової доступності та ряду переваг. У хб виробах дуже зручно працювати, вони створюють відмінний захист для рук, характеризуються довговічністю і міцністю і не доставляють дискомфорту, так як для їх виготовлення застосовуються «дихаючі» матеріали.

Підстави Для міні-фабрики потрібно закупити відповідне обладнання. Повноцінна лінія складається з декількох верстатів для в’язання, оверлоков і пакувального сайту. Мінімальний комплект обійдеться, в середньому, в 1,5 мільйона рублів.

Щоб налагодити виробництво бавовняних рукавичок з додаванням ПВХ, потрібно знайти приміщення 100 кв. м і обладнати його всіма комунікаціями. Штат співробітників в обов’язковому порядку включає в себе кілька швачок, оператора пристрою з нанесення ПВХ, майстра-наладчика, прибиральницю, різноробочих. Бухгалтерію цілком можна вести самостійно.

Технологічних кілька етапів. Спочатку в’яжеться заготівля, потім відбувається обробка манжети, потім наноситься ПВХ покриття. Готовий виріб відправляється на сушку і упаковується. В якості вихідної сировини використовують спеціалізовану змішаної пряжу. Продають оптом, в середньому, по 100 руб/кг

Собівартість 1 пари виробів не перевищує 6 рублів. Оптом рукавички продаються по 14-15 рублів за пару, а в роздріб — ще дорожче. Таким чином, рентабельність бізнесу очевидна. Прогнозовані терміни окупності вкладень при налагоджених каналах збуту не перевищують 20 місяців.

Share your thoughts