Виробництво бамперів для авто

Бампер — це та частина автомобіля, яка дуже швидко втрачає презентабельний зовнішній вигляд і потребує своєчасної заміни. На поверхні деталі утворюються відколи, неприємні тріщини, вм’ятини, і господарі «залізних коней» прагнуть якомога оперативніше повернути машині колишню привабливість. Відкривши невелике виробництво, яке спеціалізується на бамперах, можна отримати високий і стабільний дохід.

Цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже обширна. Попит на бампери не падає ніколи, тому покупці на якісний товар знайдуться в надлишку. Виготовляються ці автомобільні комплектуючі з склопластика методом вакуумного формування. Для цього необхідно придбати спеціалізоване обладнання: верстат (від 400 000 рублів), матриці для різних бамперів (від 100 000 рублів за штуку), вихідна сировина (від 85 000 рублів за тонну).

Також у бізнес-план слід включити статтю витрат на оплату комунальних послуг (електроенергії, опалення, води), оренду приміщення і зарплату працівника.

Таким чином, стартовий капітал буде не менше 600 тисяч рублів.

Знайти клієнтів, як завжди, допоможе реклама. Можна продавати бампери в роздріб або здавати оптом в спеціалізовані магазини. Прекрасним варіантом може стати продаж через інтернет-магазин.

Поділіться своєю думкою