Виробництво бахіл

Такі гігієнічні вироби, як бахіли, відомі всім без винятку. Запуск виробництва одноразового «взуття» не буде занадто витратним, але прибуток від такого виду діяльності значна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільовою аудиторією починаючого підприємця є, в першу чергу, медустанови та косметичні салони. Багато промислові підприємства, що займаються виробництвом продуктів харчування, вимагають від своїх співробітників і клієнтів наявності бахіл, тому канали збуту знайти досить легко.

Оповістити про існування своєї компанії можна за допомогою реклами. Також є сенс особисто відвідати великі поліклініки, лікарні і СПА-салони і запропонувати їм власний товар.

Для успішного старту не обійтися без придбання виробничої лінії (вартість — близько 1,5 млн рублів, продуктивність — 1 пара бахіл в секунду), вихідної сировини (рулонного поліетилену, поліпропілену і т. д.) і пакувального матеріалу (пакетів, коробок).

Також необхідно врахувати витрати на оренду, обладнання і благоустрій цеху, оплату праці найманим працівникам, комунальні платежі та інші дрібні витрати.

У середньому, окупність даного виду бізнесу не перевищує термін в 12-14 місяців.

Share your thoughts