Виробництво бахіл

Такі гігієнічні вироби, як бахіли, відомі всім без винятку. Запуск виробництва одноразового «взуття» не буде занадто витратним, але прибуток від такого виду діяльності значна.

Цільовою аудиторією починаючого підприємця є, в першу чергу, медустанови та косметичні салони. Багато промислові підприємства, що займаються виробництвом продуктів харчування, вимагають від своїх співробітників і клієнтів наявності бахіл, тому канали збуту знайти досить легко.

Оповістити про існування своєї компанії можна за допомогою реклами. Також є сенс особисто відвідати великі поліклініки, лікарні і СПА-салони і запропонувати їм власний товар.

Для успішного старту не обійтися без придбання виробничої лінії (вартість — близько 1,5 млн рублів, продуктивність — 1 пара бахіл в секунду), вихідної сировини (рулонного поліетилену, поліпропілену і т. д.) і пакувального матеріалу (пакетів, коробок).

Також необхідно врахувати витрати на оренду, обладнання і благоустрій цеху, оплату праці найманим працівникам, комунальні платежі та інші дрібні витрати.

У середньому, окупність даного виду бізнесу не перевищує термін в 12-14 місяців.

Share your thoughts