Виробництво автомобільних тентів

Найпопулярнішими тентами для автомобілів сьогодні є вироби з міцного полівінілхлориду. На виробництві таких тентів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розпочніть власну справу з пошуку відповідного цеху площею не менше 600 кв. м. Приміщення має бути благоустроєним, прослідкуйте, щоб всі комунікації працювали справно, особливу увагу зверніть на якість системи вентиляції.

Міні-завод по виробництву автотентов повинен мати в своєму арсеналі як мінімум 60 пар робочих рук. Така кількість необхідно, щоб можна було зробити роботу без перебойной, в 4 зміни. До складу однієї зміни входять: пара електриків, електронник, пічник, три прокатника, пара фахівців з якості, робочий вихідної лінії, пара майстрів і бригадир.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій галузі в Росії досить мала. Тому обов’язково вкладати величезні кошти в рекламну кампанію. Досить придумати яскравий бренд, створити власний сайт в Інтернеті і звернутися в стандартне рекламне агентство за невеликою допомогою.

Збувати автомобільні тенти, якщо вони якісні, буде нескладно. Покупці на такий товар знайдуться завжди. Цілком можна налагодити співпрацю з автодилерами.

Стартові інвестиції в бізнес, звичайно, величезні — близько 5 мільйонів доларів. Але при цьому середньомісячний дохід складе не менше 1 мільйона рублів. Таким чином, всі вкладення повернуться до вас вже через 12 місяців активної праці.

Share your thoughts