Виробництво асфальту

Асфальтове покриття на дорогах вже давно нікого не дивує. Воно характеризується міцністю, практичністю і зручністю укладання. Але мало хто замислювався над питанням, звідки ж береться асфальт. Адже щоб забезпечити вітчизняні траси такою кількістю матеріалу, його потрібно активно проводити! Тому, заснувавши власний асфальтовий заводик, можна заробити чималі кошти.

Потрібно розуміти, що асфальт застосовують не тільки на дорогах: його використовують при облаштуванні покрівлі, для гідроізоляції і т. д. тобто цільова аудиторія початківця бізнесмена досить широка. Правда, асфальт для кожної конкретної мети виготовляється за різними технологіями, тому слід спочатку визначитися з типом продукції, яку планується постачати. Звичайно, найбільш вигідну напрямок — виробництво асфальтобетону для автодоріг.

Конкуренція в цій області висока, але обійти «суперників» нескладно шляхом надання дійсно якісного продукту по більш демократичною вартістю. Ви гарантовано не залишитеся в програші, але такий хід дозволить переманити безліч клієнтів.

Асфальтовий завод повинен бути розташований в максимальній близькості від місць укладання доріг. Цікаво, що підприємство може бути не тільки стаціонарним, але і мобільним, тобто пересувним. Такі варіанти сьогодні можливі, але для реалізації такого проекту потрібно закупівля спеціалізованого обладнання та техніки. Тому перед тим, як зробити вибір на користь тієї або іншої форми заводу, ретельно зіставте всі «за і проти».

Обладнання для виробництва асфальту коштує недешево, але знайти оптимальні бюджетні варіанти можна серед китайських постачальників. У цьому бізнесі співпрацю з Китаєм принесе набагато більше користі, ніж шкоди, так як європейські аналоги коштують у кілька разів дорожче.

Запорука успіху асфальтобетонного підприємства саме в хорошому обладнанні і надійних постачальників сировини. Якщо ви зможете запропонувати цільової аудиторії максимально якісний продукт, то знайти покупців на нього буде дуже просто.

Поділіться своєю думкою