Виробництво антифризу

Вітчизняний авторинок зростає щодня. Разом з цим підвищується попит на різні витратні матеріали і комплектуючі, в тому числі на експлуатаційні технічні рідини, серед яких не останнє місце займає антифриз.

Виробничий цех повинен відповідати всім вимогам пожежної безпеки та санітарним нормам. Необхідно оснастити приміщення вогнегасниками, піском, пожежним щитом, безперебійним водопостачанням, вентиляційною системою і т. д. Загальна територія не повинна бути менше 50 кв. метрів, так як лише одна виробнича лінія займе близько 10 кв. м.

Чим вище плановані обсяги виробництва, тим більше потрібно персоналу. Оптимально найняти 2-3 робочих із середньотехнічною освітою. На розлив продукту можна цілком ставити представниць жіночої статі: практика показує, що жінки акуратніше чоловіків.

Врахуйте, що за допомогою однієї виробничої лінії можна виготовляти різні технічні рідини. Головне проводити ретельне промивання всіх комплектуючих перед затокою в агрегат нового складу. Тому, щоб прискорити процес окупності витрат, необхідно вивчити технології виробництва різних видів автохімії і поряд з антифризом спробувати себе у виготовленні тосола або автомобільних шампунів.

Продуктивність устаткування середньої цінової категорії становить близько 2000 літрів в годину. При правильно побудованій рекламної компанії і демократичній ціновій політиці знайти клієнтів і оперативно вийти на чистий прибуток буде нескладно.

Поділіться своєю думкою