Виробництво аміаку

Аміак — унікальне хімічна сполука, яка використовується в багатьох виробничих і сільськогосподарських сферах. Але та сама речовина комусь потрібно виготовляти! Практика показує, що виробництво аміаку може стати дуже прибутковою ідеєю для бізнесу.

Реалізувати такий проект під силу кожному, хто непогано освоїв шкільний курс хімії і розуміє, як відбуваються реакції між такими речовинами, як азот і водень. Виробляють аміак різними способами. Найпопулярніший з них — синтез хімікату при середньому тиску (близько 30 МПа).

Для здійснення виробництва повного циклу існують спеціалізовані лінії, до складу яких входить близько 10 функціональних агрегатів. Потужність таких установок становить не менше 1350 т на добу.

Якщо вам цікава ця дуже перспективна тема, уважно вивчіть всі виробничі аспекти і виберіть найбільш зручний для себе варіант. Рентабельність бізнесу дуже висока, але побудувати його непросто. Хоча можна не сумніватися, що при належному завзятості всі старання окупляться швидко і з лишком.

Поділіться своєю думкою