Виробництво аматорських металошукачів

Попит на металошукачі зростає рік від року. Продукція такого типу, представлена в сучасних торгових точках, має, в основному, закордонне походження і відрізняється досить високою вартістю. При цьому сконструювати металошукач можна самостійно. Освоївши це майстерність, реально одержати стабільно високий заробіток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації повноцінного виробництва потрібно приміщення площею близько 200 кв. м. Великого обладнання не потрібно. Всі виробничі процеси проходять в ручному режимі, тому потрібно закупити спеціалізовані інструменти: паяльники, верстати для свердління, тестери, компресор, машину для упаковки, стенд для тестування готових виробів та іншої набірний інвентар.

Одна з основних завдань бізнесмена — початківця- пошук кваліфікованих працівників. Для початку достатньо всього 3-х хороших робітників: електронника, зварювальника і вантажника. Знайти майстрів своєї справи непросто, вони дуже затребувані у своїх сферах, тому не скупіться на заробітну плату.

Докладну інформацію про те, як влаштований металошукач і з яких основних елементів він складається, можна без труднощів знайти в мережі Інтернет. Також існує безліч навчальних посібників на цю тему. Собівартість одного якісного виробу варіюється в межах 7000 рублів.

Металошукачі — товар специфічний, тому без гарної рекламної кампанії для просування не обійтися. Продавати продукцію дуже зручно через ту ж Всесвітню павутину. На відкриття інтернет-магазину піде близько 140 000 рублів.

Сума стартового капіталу буде досить значною — ололо 3 мільйонів рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється при цьому у 80-100%. При грамотному підході до реалізації проекту окупити вкладення можна через 12-18 місяців!

Share your thoughts