Виробництво алюмінієвого профілю

Міцний і легкий металевий профіль з алюмінію застосовується не тільки в будівельній сфері, але і у виробництві рекламних носіїв, предметів умеблювання, транспортбудуванні і т. д. Попит на цей товар стабільно високий, тому виготовлення алюмінієвого профілю здатне принести вагомий дохід підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробництво може бути як стандартним, за загальноприйнятими розмірними параметрами та кресленнями, так і замовленим. Останній варіант вимагає наявності в штаті компанії висококласних спеціалістів з багаторічним досвідом роботи.

Технологія виготовлення алюмінієвого профілю ділиться на кілька етапів. Спочатку вихідна сировина (сплав алюмінію, магнію і кремнію) розігрівається до потрібної температури. Потім цей склад поміщається в верстат для пресування, з допомогою якого йому надається необхідна форма, потім готовий профіль нарізають і проводять процедуру старіння.

Приміщення для виробничого цеху буде не менше 300 кв. м., так як потрібно розмістити досить об’ємне обладнання: піч, екструдер, верстат для обробки, пилу, механізми для підйому і транспортування, а також прилади для контролю якості. Підприємству потрібно, як мінімум, 5 робочих, один технолог і один начальник.

Загальна сума стартових вкладень складе близько 110 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 12-20%. Окупити витрати можна вже протягом 12-18 місяців.

Share your thoughts