Виробництво акварельних фарб

Акварельні фарби були винайдені кілька століть тому, але і сьогодні вони не втрачають своєї актуальності. Такі фарби використовують не тільки художники, але і прості обивателі. Акварель є одним з основних інструментів на шкільних уроках малювання. Загалом, попит на акварельні фарби є завжди, тому їх виробництво здатне принести підприємцю достатньо високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, конкуренція серед виробників акварелі досить висока, але далеко не завжди якість продукції відповідає очікуванням споживачів. Запропонувавши покупцям дійсно якісний продукт, можна дуже швидко обійти конкурентів.

Технологія виробництва проста. Спочатку барвний пігмент перетирають в дрібний порошок, потім його змішують з водорозчинним сполучною речовиною, додають гліцерин і різні загусники. Всі процеси сьогодні автоматизовані, досить орендувати цех площею від 60 кв. м., закупити обладнання, і можна запускати виробництво.

Асортимент акварельних фарб повинен бути максимальним. Враховуйте, що фарби для школярів зовсім не підходять професійним художникам. Тому найміть хорошого технолога і постарайтеся охопити максимальну аудиторію.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 400 000 рублів. Реалізовувати готову продукцію можна, в першу чергу, через магазини канцтоварів. Терміни окупності варіюються від випадку до випадку, але вони, як правило, не перевищують 8 місяців.

Share your thoughts