Виробництво акрилової фарби

Акрилова фарба займає одну з лідируючих позицій за обсягом продажів, так як характеризується масою достоїнств, зокрема, стійкістю до механічного впливу, високих температур і ультрафіолету. Попит на полімерний фарбувальний склад зростає прискореними темпами, тому виробництво акрилової фарби може стати відмінним бізнес-починанням для молодого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В якості вихідної сировини використовують 3 головних компонента: воду, барвний пігмент та полімерну емульсію в якості сполучного речовини. Склад акрилової фарби залежить від того, для яких цілей вона призначена. Сьогодні існує акрил для тканини, автомобілів, дерева, скла і т. д.

Технологія виробництва досить проста. Головну роль у ньому грає диссольвер — агрегат, в який поміщаються і змішуються всі компоненти. Крім нього, необхідно закупити великі ємності для зберігання сировини, ваги, гідравлічні вози, навантажувач, піддони. Окремо продається лінія фасування.

Стартовий капітал складе близько 800 000 рублів. Рівень рентабельності бізнесу залежить від типу продукції, яку ви збираєтеся виготовляти. Найбільш популярна сьогодні фасадна акрилова фарба. Якщо виготовляти в зміну до 3000 кг такої фарби, то в місяць реально заробити на її продаж до 2 мільйонів рублів (собівартість 3 тонн фарби — 51 000 рублів, ринкова вартість — 135 000 рублів). Тобто, проект окупиться менше, ніж через 1 місяць.

Share your thoughts