Вирішена проблема Тихоокеанської сміттєвої плями: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Сміття, вироблений людством, забруднює навколишнє середовище і з кожним роком її стає все більше. На даний момент перед екологами постала ще одна проблема з даної області — Велика Тихоокеанська Сміттєва Пляма.

Не так давно стало відомо про винахід хлопця з Данії. Boyan Slat винайшов пристрій Ocean Cleanup., яке, подібно мітлі, збирає пластикове сміття з води і відправляє його в спеціальний резервуар. Забезпечують транспортування відходів природні океанічні течії. Як обіцяє юний винахідник, завдяки цій розробці Сміттєва Пляма буде повністю видалено з океану вже через 10 років застосування. Що ж, цю заяву можна назвати дуже сміливим. Однак навіть якщо здійснити цю затію в повній мірі і не вдасться, шкоди вона нікому не принесе.

На даний момент новинка вже взяла участь у кількох тематичних виставках, завдяки чому привернула увагу масштабної аудиторії, в тому числі — і потенційних інвесторів. При цьому нікого не збентежило, що її автором є звичайний 22-річний хлопець, який не має спеціальної освіти.

Поділіться своєю думкою