Виправляємо поставу з гаджетом

Не так давно на ринку з’явився новий девайс, який має не зовсім типове призначення. Зовні він схожий на звичайні навушники. Однак для прослуховування музики новинка непридатна. А чому ж вона допоможе? — запитають читачі. Все набагато цікавіше!

Alex кріпиться на шию свого власника і стежить за його поставою.

Якщо користувач надто горбиться, пристрій починає нагадувати йому про необхідність змінити становище і розпрямитися. Управляти пристроєм можна за допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на смартфон. В ньому ж володар девайса може відстежувати свої успіхи в частині виправлення постави і переглядати вправи, які допомагають поліпшити останню.

Перша версія вказаного пристрою була випущена приблизно рік тому. Зараз його розробники трудяться над створенням нової, поліпшеної модифікації. ЗА повідомленнями різних джерел, вартість новинки складе орієнтовно 100 $.

До речі, додатковою перевагою пристрою є те, що заряджати його достатньо всього лише 1 раз в 10 днів, або 3 рази за місяць. Дана особливість дозволяє зробити його максимально незатруднітельним та простим для користувачів.

Поділіться своєю думкою