Виправлення постави за допомогою нанотехнологій

Проблеми зі спиною переслідують людей на всій планеті. Особливо це стосується тих, хто веде, по більшій частині, сидячий спосіб життя і не контролює положення свого тіла під час роботи. В результаті порушується постава, і хвороб хребта, що тягнуть за собою порушення функцій інших органів, не уникнути. Але на допомогу приходять нанотехнології. Недавно в продажу з’явився унікальний коректор постави, що б’є всі рекорди продажів в європейських країнах.

Пристосування під назвою Betterback являє собою особливий корсет для спини. Його необхідно надягати перед тим, як ви збираєтеся сісти на стілець або крісло. Betterback стабілізує кістки таза і надає їм правильне положення, підтримуючи природний вигин хребетного стовпа і фіксуючи поперекову зону. Тепер немає необхідності витрачати сотні доларів на покупку ергономічних меблів — коректор постави робить будь стілець таким.

Щоб повернути гарну поставу, достатньо приділяти тренуванням всього 15 хвилин щодня, але і постійне носіння коректора не забороняється. Пристрій має компактні розмірні параметри, його легко можна вмістити в дамську сумочку або невеликий рюкзачок.

Вартість пристрою, розробленого американськими фахівцями, встановилася на рівні 100 доларів. Після запуску Betterback в серійне виробництво ажіотаж навколо нього не вщухає. Практика показала ефективність, і бажаючих обзавестися такою корисною новинкою дуже багато. Можна не сумніватися, що і в Росії прилад буде сприйнятий на «ура». Головне — зробити хорошу, грамотну рекламу.

Поділіться своєю думкою