випічка тортів з висловлюваннями інтернет-тролів

Улюбленим заняттям американки Кет Пек завжди було кондитерську справу. Талановита дівчина вирішила поєднати приємне з корисним і вивести свій пекарний бізнес на новий рівень. Таким чином народилася ідея випічки оригінальних тортів, головна прикраса яких — висловлювання онлайн-тролів, яких сьогодні на просторах всесвітньої павутини безліч.

Кондитер пропонує не тільки спекти оригінальний тортик, але і відправити його адресату-тролями. Якщо ж замовнику адресу кривдника невідомий, Кет може самостійно її відшукати (за додаткову плату, звичайно).

Виробництво користується шаленою популярністю про користувачів мережі інтернет. Пекар-оригінал пропонує також зробити випічку з опусами американського президента і відправити її в Білий Дім, а якщо там відмовляться прийняти посилку, то кондитерський виріб можна перенаправити прямо в приватну резиденцію Дональда Трампа.

Троль-тортик обійдеться пересічному клієнту приблизно в 35 доларів. Якщо ж необхідний пошук розташування адресата, то за це Кет Пек бере додатково 25 доларів.

Поділіться своєю думкою