Випарний холодильник: инноавционные бізнес-ідеї, іноземні

Нової бізнес-ідеєю поділилася компанія Evaptainer. Її співробітники зуміли винайти холодильну установку, здатну тривалий час зберігати харчові продукти свіжими без витрат електрики. Функціонує холодильник за принципом випаровування. У корпус пристрою поміщається пара алюмінієвих радіаторів, спеціалізована тканина і рідину, яка, повільно випаровуючись, охолоджує продукти.

Діяльність розробників подібного агрегату спрямована, в першу чергу, на жителів тих куточків Земної кулі, в яких ще немає електрики. Такі холодильники дозволять доставляти продукти харчування до споживачів в цілості й схоронності і уникати їх псування під час шляху.

Адже за статистикою, за відсутності умов зберігання, продукти псуються на цілих 310 млрд доларів щорічно!

Портативний випарний холодильник вирішує цю проблему і допомагає продовжити свіжість продуктів на 2 тижні. Обсяг установки — 60 літрів. Для безперебійної роботи протягом 12 годин достатньо помістити в спеціальний відсік всередині контейнера всього 6 літрів води.

Сьогодні винахід проходить випробування, і якщо все піде гладко, то незабаром холодильники запустять у масове виробництво. Коштувати один примірник буде від 10 до 20 доларів.

Поділіться своєю думкою