Випалювання портретів по дереву

Пірографія, або випалювання по дереву, — популярне сучасне захоплення, яке можна перетворити в прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, виготовлення портретів на дерев’яних дощечках за допомогою ручного випалювача — справа складна і трудомістка, багато на цьому навіть при наявності великого досвіду не заробити. Тому для відкриття власної справи необхідно придбати спеціалізований верстат з програмним управлінням. Коштує таке обладнання близько 300 000 рублів, але в інтернеті є безліч відеороликів, які дають інформацію про самостійному виготовленні подібного пристрою. Тому якщо набратися терпіння, можна істотно заощадити.

Отримати пиропринт нескладно. Спочатку верстат підключається до комп’ютера, у який завантажується початкове зображення (фотопортрет). Випалювання відбувається автоматично, за допомогою комп’ютерної програми. Власник обладнання може змінювати налаштування і добиватися різних ефектів і відтінків на дерев’яній дошці. У якості «полотна» відмінно підійде фанера товщиною не менше 5 мм

На виготовлення одного якісного портрета йде від 2 до 4 годин (формат А4).

Майстерню в квартирних умовах обладнати досить проблематично, так як в процесі роботи з’являються неприємні запахи і виділяються токсичні речовини, утворені від спалювання деревини. Тому для відкриття провадження краще підійде гараж або сарай з хорошою вентиляцією.

Клієнтів можна шукати за допомогою Інтернету. Випалений на дереві портрет дуже часто замовляється в якості оригінального подарунка до свята. Для більш якісної роботи необхідно мати мінімальний навик володіння фотошопом, щоб вміти обробляти вихідні зображення і робити їх більш чіткими.

Собівартість матеріалу для одного виробу становить 200-300 рублів, готовий портрет продається за ціною від 2500 до 3500 рублів, іноді й дорожче. Таким чином, вкладення навіть при мінімальному числі замовлень окупляться в перші 3 місяці.

Share your thoughts